Coed Open

WEEK 1
Thursday, January 10
6:35 Game of Throw ins 3   Joga Bonito 5
7:30 Cunning Stunts 3   Vodka Jrs 5
8:25 Cupid Clams 15   Los Plumeros 2
9:20 Future Tech 5   Pole Masters 4
10:15 Big Finish 0   Broken Trophies 4
11:10 Sofa King Bad 12   Dry County Brewing 2
WEEK 2
Thursday, January 17
6:35 Broken Trophies 4   Pole Masters 1
7:30 Future Tech 8   Dry County Brewing 6
8:25 Big Finish 0   Cunning Stunts 7
9:20 Vodka Jrs 3   Joga Bonito 5
10:15 Cupid Clams 6   Sofa King Bad 8
11:10 Los Plumeros 2   Game of Throw ins 8
WEEK 3
Thursday, January 24
6:35 Sofa King Bad 15   Big Finish 0
7:30 Los Plumeros 7   Pole Masters 6
8:25 Game of Throw ins 1   Dry County Brewing 1
9:20 Broken Trophies 2   Cunning Stunts 4
10:15 Future Tech 2   Joga Bonito 6
11:10 Vodka Jrs 14   Cupid Clams 7
WEEK 4
Thursday, January 31
6:35 Dry County Brewing 3   Pole Masters 3
7:30 Cupid Clams 4   Joga Bonito 9
8:25 Vodka Jrs 9   Broken Trophies 1
9:20 Los Plumeros 3   Sofa King Bad 5
10:15 Cunning Stunts 8   Game of Throw ins 2
11:10 Big Finish 4   Future Tech 5
WEEK 5
Thursday, February 7
6:35 Future Tech 4   Cunning Stunts 6
7:30 Sofa King Bad 4   Vodka Jrs 15
8:25 Los Plumeros 1   Big Finish 7
9:20 Game of Throw ins 4   Cupid Clams 5
10:15 Broken Trophies 5   Dry County Brewing 3
11:10 Joga Bonito 5   Pole Masters 8
WEEK 6
Thursday, February 14
6:35 Game of Throw ins 0   Vodka Jrs 13
7:30 Broken Trophies 4   Joga Bonito 5
8:25 Sofa King Bad 6   Pole Masters 4
9:20 Cupid Clams 8   Big Finish 1
10:15 Los Plumeros 9   Future Tech 8
11:10 Cunning Stunts 3   Dry County Brewing 8
WEEK 7
Thursday, February 21
6:35 Los Plumeros 3   Cunning Stunts 7
7:30 Game of Throw ins 4   Pole Masters 5
8:25 Cupid Clams 13   Future Tech 1
9:20 Joga Bonito 3   Dry County Brewing 1
10:15 Big Finish 1   Vodka Jrs 15
11:10 Broken Trophies 4   Sofa King Bad 9
WEEK 8
Thursday, February 28
6:35 Cupid Clams vs. Broken Trophies
7:30 Big Finish vs. Dry County Brewing
8:25 Sofa King Bad vs. Cunning Stunts
9:20 Game of Throw ins vs. Future Tech
10:15 Vodka Jrs vs. Pole Masters
11:10 Joga Bonito vs. Los Plumeros

Playoff Games

Week 9
Thursday, March 7
*** Playoffs ***
 6:30 Seed #8vs. Seed #12 Winner = A1
 7:00 Seed #7vs. Seed #11 Winner = B1
 7:30 Seed #6vs. Seed #10 Winner = C1
 8:00 Seed #5vs. Seed #9 Winner = D1
 8:30 Seed #4vs. A1 Winner = A2
 9:00 Seed #3vs. B1 Winner = B2
 9:30 Seed #2vs. C1 Winner = C2
 10:00 Seed #1vs. D1 Winner = D2
 10:30 A2vs. D2 Winner = Finalist 1
 11:00 B2vs. C2 Winner = Finalist 2
 11:30 Finalist 1vs. Finalist 2 Winner = Champion

Playoff games format: 26 minutes straight/ no halftime/ tie goes directly to best of 4 Penalty Kicks

Standings
Team Wins Loses Ties Points
Sofa King Bad 6 1 0 89
Vodka Jrs 6 1 0 88
Joga Bonito 6 1 0 87
Cunning Stunts 5 2 0 77
Cupid Clams 4 3 0 68
Broken Trophies 3 4 0 54
Future Tech 3 4 0 53
Pole Masters 2 4 1 49
Los Plumeros 2 5 0 39
Dry County Brewing 1 4 2 38
Game of Throw ins 1 5 1 33
Big Finish 1 6 0 20

Regular Season Points:
Win ………………… 10 points
Tie ………………….. 5 points
Loss ………………… 0 points
Shutout ……………. 1 point
Goals scored ……. 1 point up to a max of 4 points

Max possible points per game = 15 (a 4-0 win)
If a team forfeits, score will be listed as 4-0 win